Školka vzdělává i nejmenší

"STÁLE JSME SPOLU"

DOBRÝ DEN, AHOJ DĚTIČKY,
VZHLEDEM KE ŠPATNÉMU VÝVOJI EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE SE PO ROCE OPĚT UZAŘELY ŠKOLKY A TO I TA NAŠE. PROTO JSME NA NAŠICH  STRÁNKÁCH VYTVOŘILY SEKCI
"ŠKOLKA VZDĚLÁVÁ I NEJMEŠÍ"

ZDE VÁM BUDEME VKLÁDAT RŮZNÉ AKTIVITY, GRAFOMOTORICKÉ A PRACOVNÍ LISTY, TVOŘENÍČKO, PÍSNIČKY, BÁSNIČKY NA DANÉ TÉMA, KTERÉ BYCHOM SPOLEČNĚ S DĚTMI PROBÍRALY VE ŠKOLCE. I KDYŽ DISTANČNÍ VÝUKA NENÍ PRO NAŠE "MYŠIČKY" A "KOŤÁTKA" POVINNÁ, BUDEME RÁDY, KDYŽ VYUŽIJETE TUTO SEKCI PRO VYUŽITÍ VOLNÝCH CHVILEK. SAMOZŘEJMĚ BUDEME RÁDY, KDYŽ NÁM POŠLETE I NĚJAKOU TU FOTEČKU.

VAŠE PANÍ UČITELKY

Náš kamarád mravenec

Náš kamarád mravenecVyšel ráno na kopeček náš kamarád mraveneček. Protáhne si tělíčko, poskočí si maličko.
Zkus to s ním i ty! Půjde ti to, jasná věc, i když nejsi mravenec!

HODY, HODY, DOPROVODY - 29. 3. - 2. 4. 2021

Sluníčko dnes krásně hřeje,
mamku, taťku, mě i tebe.
Slavíme dnes jarní svátky,
vejce dáme na ošatky.
V pondělí k nám přijdou kluci
s pomlázkami pro kraslici.

Bavíme se s Krtečkem (22.-26. 3. 2021)

Bavíme se s Krtečkem (22.-26. 3. 2021)Na zahrádce mezi stromy vyrostl nám kopeček, z něj hlavičku vystrkuje náš kamarád Krteček....